Popis delegata za Izbornu skupštinu Hrvatskog oftalmološkog društva


ZAPISNIK

o izboru delegata za Izbornu skupštinu Hrvatskog oftalmološkog društva

sastavljen dana   26.11.2012. godine u  Biblioteci Klinike za očne bolesti,
KBC «Sestre milosrdnice» Zagreb, Vingoradska 29


Početak u    14,00      sati

Povjerenstvo u sastavu:

1. Senad Ramić

2. Marijana Bilen Babić

3. Ivan Škegro

4. Nikolina Budimlija

nakon prebrojavanja glasačkih listića utvrdilo je slijedeće:

U roku propisanom od Upravnog odbora Hrvatskog oftalmološkog društva

Ukupno je prispjelo 150 glasačka listića, od toga 147 važećih listića i 3 nevažećih listića.


REZULTATI  PO  IZBORNIM  JEDINICAMA:


IZBORNA JEDINICA: KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

1. Tigrena Csik
2. Ana Koluder
3. Jasna PavičićAstaloš

IZBORNA JEDINICA: ISTARSKA

1. Marino Benazić
2. Bojan Grabrovec
3. Edi Ladavec
4. Harry Stemberger
5. Gilda Stojčić Terlević

IZBORNA JEDINICA: DUBROVAČKO-NERETVANSKA

1. Alemka Bosnić
2. Antonela Gverović Antunica
3. Zdenka Hajvaz

IZBORNA JEDINICA: ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

1. Dubravka Kolesarić
2. Đurđica Vulinec Živković

IZBORNA JEDINICA: KARLOVAČKA

1. Ivana Bednar Babić
2. Damir Vukušić

IZBORNA JEDINICA: BJELOVARSKO-BILOGORSKA

1. Božidra Bišćan
2. Bruno Sunajko

IZBORNA JEDINICA: POŽEŠKO-SLAVONSKA

1. Ivana Cimerman
2. Ana Prkačin Opačak
3. Kristijan Samardžić

IZBORNA JEDINICA: ŠIBENSKO-KNINSKA

1. Jasenka Brajković
2. Katarina Kapeli Doga
3. Nikola Sušić

IZBORNA JEDINICA: VIROVITIČKO-PODRAVSKA

1. Mijo Fett
2. Marijana Fett Uzel

IZBORNA JEDINICA: MEĐIMURSKA

1. Mirna Belovari Višnjić
2. Ivan Slugan
3. Dragutin Turk

IZBORNA JEDINICA: VARAŽDINSKA

1. 0
2. 0
3. 0

IZBORNA JEDINICA: VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

1. Vesna Ćorluka
2. Krešimir Parat
3. Domagoj Rašić

IZBORNA JEDINICA: LIČKO-SENJSKA

1. Tatjana Ilijevska Korečić

IZBORNA JEDINICA: SISAČKO-MOSLAVAČKA

1. Katarina Palko Bartulović
2. Maja Redžić Pahić
3. Nevenka Tičak Marković

IZBORNA JEDINICA: ZADARSKA

1. Nikolina Basioli
1. Samir Čanović
3. Ana Didović Torbarina
4. Suzana Kovačević

IZBORNA JEDINICA: BRODSKO-POSAVSKA

1. Slavica Konjević Pernar
2. Vesna Podnar Capan
3. Marija Štefanović

IZBORANA JEDINICA: KRAPINSKO-ZAGORSKA

1. Vedran Hajnžić

IZBORNA JEDINICA: OSJEČKO-BARANJSKA

1. Slaven Balog
2. Tvrtka Benašić
3. Dubravka Biuk
4. Mario Bradvica
5. Davor Dobutović
6. Branka Grbac Budim
7. Dorotea Ivančić
8. Ivan Krković
9. Jelena Marić
10. Tomisalv Mušac
11. Maja Vinceković

IZBORNA JEDINICA: PRIMORSKO-GORANSKA

1. Tatjana Abramović
2. Marijana Bilen Babić
3. Danijela Debaska Novkovski
4. Renata Gržetić Lenac
5. Siniša Kalanj
6. Dunja Kulaš Kezele
7. Damir Kovačević
8. Vesna Kovačević Smokvina
9. Vedran Markušić
10. Maja Merlak
11. Bernard Mrak
12. Sanja Njirić
13. Goran Pelčić
14. Tamara Smrkinić
15. Vlatka Tićak Pucić
16. Aldo Valković

IZBORNA JEDINICA: SPLITSKO-DALMATINSKA

1. Željka Barbić Peronja
2. Lovre Bojić
3. Kajo Bućan
4. Darko Batistić
5. Roza Grgić
6. Milan Ivanišević
7. Ksenija Karaman
8. Ante Kavelj
9. Saša Kozomara
10. Venera Lakoš Krželj
11. Mladen Lešin
12. Svjetlana Matijević
13. Irena Marković
14. Snježana Miljak
15. Aleksej Medić
16. Damir Mendeš
17. Ivna Pleština Borjan
18. Veljko Rogošić
19. Ljubo Znaor
20. Igor Žuljan

IZBORNA JEDINICA: ČLANOVI  HOD-a S PREBIVALIŠTEM IZVAN REPUBLIKE HRVATSKE

1. Ivka Čović
2. Darija Jurišić
3. Anita Pušić Sesar
4. Antonio Sesar
5. Irena Sesar
6. Željka Tomić

IZBORNA JEDINICA: GRAD ZAGREB

1. Biljana Andrijević Derk
2. Biserka Baćani
3. Ante Barišić
4. Goran Benčić
5. Damir Bosnar
6. Zdenko Bujger
7. Mladen Bušić
8. Siniša Cvrtila
9. Branimir Cerovski
10. Ivan Čima
11. Maja Čorak
12. Tihomir Ćurković
13. Kata Čulina
14. Ksenija Ćuruvija Opačić
15. Barbara Davidovsky
16. Miroslav Ekret
17. Boško Galiot
18. Ljerka Henč Petrinović
19. Dražen Grgić
20. Renata Iveković
21. Tomislav Jukić
22. Zlatko Juratovac
23. Jelena Juri
24. Damir Katušić
25. Miro Kalauz
26. Rajko Kordić
27. Tamara Knežević
28. Iva Krolo
29. Tomisalv Kuzman
30. Biljana Kuzmanović Elabjer
31. Andreja Lukenda
32. Adrian Lukenda
33. Valentina Lacmanović Lončar
34. Krešimir Mandić
35. Zdravko Mandić
36. Sanja Masnec Olujić
37. Višnja Mrazovac
38. Katia Novak Lauš
39. Josip Pavan
40. Ivanka Petric Vicković
41. Sanja Perić
42. Igor Petriček
43. Hrvoje Raguž
44. Neda Stiglmayer
45. Gorana Pavičić
46. Jelena Petrinović Dorešić
47. Smiljka Popović Suić
48. Rajko Pokupec
49. Brzović Šarić Vlatka
50. Petar Raštegorac
51. Neda Striber
52. Borna Šarić
53. Dean Šarić
54. Jakov Šikić
55. Irena Škegro
56. Ivan Škegro
57. Jelena Škunca Herman
58. Eugenia Tedeschi Reiner
59. Iris Urlić
60. Božidar Vašarević
61. Zoran Vatavuk
62. Tomislav Vidović
63. Romano Vrabec
64. Nenad Vukojević
65. Zdeslav Vukas
66. Mia Zorić Geber

67. Ognjen Zrinšćak

68. Sonja Jandroković

Završetak u  17,51 sati.